Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 bwcl cw vs. DoA

Go down 
+3
Donderion
ajmbek
Buksa
7 posters
AuthorMessage
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeMon May 05, 2008 11:52 am

11.5.2008 u 19h

kanal bwcl-4e

ko ce doc ko nece?
Back to top Go down
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeMon May 05, 2008 12:42 pm

inace postas i ovo:
1on1: Tau Cross 2on2: Iron Curtain


vi koj namjeravate igrati 2v2 igrajte nekolko (bar 5) gejmova na iron curtain jer je mapa jako jako "specificna". Preporucam vam i da si skinete neke replayove gejmova 2v2 na toj mapi jer stvarno sa malo taktike na njom biste mogli dobiti i mnogo jace igrace koji neznaju mapu. A ako vi dojdete nespremni na nju cete i od njubova izgubiti
Back to top Go down
Donderion
Archon
Archon
Donderion


Number of posts : 147
Registration date : 2008-04-21

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeTue May 06, 2008 6:45 am

ja tesko da igram jer speri isto igra BWCL.... Sad
Back to top Go down
cro-bbb[CFC]
Ultralisk
Ultralisk



Number of posts : 173
Registration date : 2008-04-18

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeTue May 06, 2008 7:05 am

Ja nisam siguran dal bum mogo doc, al bum se potrudio!
Ostali??
Back to top Go down
quirinus.cry
Zealot
Zealot



Number of posts : 32
Registration date : 2008-04-18

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeTue May 06, 2008 10:07 am

evo odigrali smo ja i cro vs free i belija jedno 4-5 gamea na toj mapi. meni se mapa svidja dosta. Smile

skoro da je potrebno da jedan bude terran zbog sredine. a poslje bi se usudio reci da toss moze biti vrlo jak zbog carriera.

bek ako oces mozemo 2v2, ali samo na toj mapi. xD
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeTue May 06, 2008 12:24 pm

Ima bely stranicu???


Opce ne komentira!


Je neznam al na prosli CW je bilo katastrofa a ja mislio razbijat cemo guzice lol!
Back to top Go down
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeThu May 08, 2008 3:30 pm

spike kazu da je p > z na island mapama, al to je tolko posebno da bi reko ako su sa iste strane tz je najaca kombinacija, ako sa razlicitih pz jer z = mute = velika mobilnost a p = slide proba i kenoniranje.
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitimeThu May 08, 2008 3:53 pm

hmm.... ja sam uvik vise volija solo odigrat i uvik mi je 1v1 bila jaca strana dok danas cini mi se da nemam ideju za odigrta za pobjedit ali to je vjerovatno zbog neigranja ali 2v2 mi sad vise paše nekako se bolje snalazim
Back to top Go down
Sponsored content





bwcl cw vs. DoA Empty
PostSubject: Re: bwcl cw vs. DoA   bwcl cw vs. DoA Icon_minitime

Back to top Go down
 
bwcl cw vs. DoA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Obavijest!!
» Bwcl - Obavijest
» BWCL-4E statistics
» Good news-bwcl

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Leagues :: Bwcl-
Jump to: