Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Build order PvT

Go down 
+4
cro-bbb[CFC]
Buksa
ToRtiLLa[MB]
Donderion
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Donderion
Archon
Archon
Donderion


Number of posts : 147
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 2:40 pm

ajde mi kazite koji build order u pvt (ja sam p)
A NEMOJTE NEKI LINK DA MI DATE TU NABACIM KOJI VIRUS KURAC PALAC
samo lepo napisite
INACE CE BITI BELAJA
drunken
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:32 am

gledaj repove i pisi kad gosu neki radi vojsku expo zgrade ...
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 9:37 am

eo ti npr. ovak ja stalno idem...

py gat gas py i onda mos svasta Smile

1.robo pa rivera
2.jos 1 ili 2 gejta
3.citadel i dta
....

ugl reps ftw! samo se prilagodi teri

mada moram priznat da sam ja presto igrat pvt jer mi pretesko
(sad je to tvt -.-)
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 11:22 am

LOl TvT???
Back to top Go down
cro-bbb[CFC]
Ultralisk
Ultralisk



Number of posts : 173
Registration date : 2008-04-18

Build order PvT Empty
PostSubject: manenaslova   Build order PvT Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 1:39 pm

ksa pa jos je i najlakse skoro igrat pvt.. bar meni..valjda Smile
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 1:53 pm

Meni je pvt katastrofa tako me umara i tako mi je tesko igrat ajme meni je ovz milina i nekako mi je najlakse igrat
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 3:12 pm

hmmm.. najbolja taktika ti je da lipo zoves drac-a da ti to malo pojasni Very Happy
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 3:14 am

ma najbolje da pozovem storka mozda bi on znao rec... Razz
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 2:13 pm

A ne Draca?


Last edited by ToRtiLLa[CFC] on Wed Jun 18, 2008 2:13 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Wrong name)
Back to top Go down
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 2:56 am

Buksa wrote:
eo ti npr. ovak ja stalno idem...

py gat gas py i onda mos svasta Smile

1.robo pa rivera
2.jos 1 ili 2 gejta
3.citadel i dta
....

ugl reps ftw! samo se prilagodi teri

mada moram priznat da sam ja presto igrat pvt jer mi pretesko
(sad je to tvt -.-)

1 to nije bild order, to je sranje, bild order se kaze po populaciji
2 i da je bild orger kriv je jer ti fali cyber izmedju gasa i drugog pilona

3 build order ovisi o 2 stvari, sta zelis, i sta vidis/ne vidis da radi tvoj nepratelj.

na pocetku vjezbas standardne buildove dok nisi dovoljno iskusan da odaberes neki special build ili neku tvoju osobnu variaciju njega.
znaci pvt baza su gunci, idu se fast gunu bez lota, sad neki toss player nek ti kaze koja zgrada na kolko populacije, uglavnom dignes 1 gun odmah poslije range za gune. E sada postoje 2 stvari u scu, power i consume. Mores se odlucit sta ces. Gledas sta ide tvoj nepriatelj, ako se expa ili ides power i nakon 1 ili 2 gejta guni se expas i ti jako brzo ili ides consume i ides npr 3 gejata guni i napadas dok ide (prestanes radit probe da bi islo brze tih 3 gejta). Consume je opasnije jer ako ti ne uspije cesto si spusio game. Ako se teran ne expa znaci da nesto mulja, ili neki jak push ili neki drop, moras pokusat doznat sta radi (cesto nije moguce) i sada ako je drop bit ce 99,9% 4 vulte s minama, najbolje rijesis s kenonom al ti ide puno para na to u toj fazi igre i nije sigurno, druga verzija malo teza ali bolja je pumpas non stop 2 gejta guni i ides na obz prije nego sto expas.

evo to je cca standardno
a sad mozes ti i fe vs terana sa 13/14 nex, ili mos 1 gun pa shuttla 2 lota river i jebes ga, mos fast dt, ili dt drop (to ne preporucam) ili neki npr fast scaut napad pa expas i switchas na kerijere rane. PvT je sve u svemu dosta lagan mu na svim razinama za razliku od zvp koj je strasno tezak za njuba a lagan za gosua.
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 3:35 am

-.- kasnis s odgovorom cca mjesec dana...

i jebiga ja drukcije neznam pa ga jebi....
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 1:02 pm

LOol pa moras sve BO imat!
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 2:09 am

ja ti igram kak mi dode...

samo da ima nekog smisla...
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 11:19 am

ja te ne mogu dobit pale Cool
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:45 am

heh mozda sad i mos...

posto ja bas neam kad igrat ...
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:46 am

Pa sad neznam dali da se slozim sa cilom ovom pricom ali neki sablon igre samog pocetka postoi vise manej ali opet :-) nemos se oslonit u potpunosti na BO ja ipak mislim da svaka mapa trazi svoj nacin (princip) igre npr.

Mapa : Blood Bath :-) sad ce neki rec koja je to mapa a neki koi igraju odavno ce rec :-) nemogu virovat da si se te mape sitija ali he he na njoj je BO vs Terana , Zerga ili Protosa uvik meni kad bi tija pocinja isto

Jedan pylon , dva gateway-a , jos jedan pylon (probe se stancaju cilo vrime, zealoti su se isto poceli stancat bez stanke ) , Assimilator , Caybernetics core , Citadel (upgrade) zaboravija sam u medju vremenu puknit jos jedan gateway i (Stalno atack) jeli se malo nakupi atak tj. cili princip je fast atack naj bolja protosova obrana eto nekad davno je to rulalo na toj mapi protiv svake vrste fala bogu ako se igra oduzila isa bi na gune ili rivere na toj mapi je sve bilo lako

Map Size: 64x64 (sad vam je sve jasno zasto je bilo sve lako tosu) mala mapica
Players: 4 s tim sta nisi ima dodatnih expova


Dok na Lost Temle nikako na kraj izac s teranom uvik sam mora se dobro namucit za igru prives ktaju u moju korist

Dok na Python-u vs terana mi je igrat skroz ok nije mi neki sad problem

Ali dobivam gubim sa i bez BO tako da moj nacin igre prvenstveno mi odredjuje mapa na kojoj igram(ako je poznajem) zatim igrac protiv kojeg igram nesmis mu dopustit da ti ne dozvoljava da ga obzas ako ti imas dobru mogucnost njega stalno obza tj upoznat si sa siutuacijom koja se odvija u njegovoj bazi igras na nacin njemu naj bolni tako da neznam sta bi vam uopste pisa o bo u jer neznam dali ja u 10 partija iti jedan put odigram isto .
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:42 am

:O

malo previse teksta romanopisce!
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 2:35 pm

he he a sta cu e moga bi vam pocet pisat roman u nasavcima mozda vas to dovuce na forum malo cesce
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 2:11 am

ja sam se zareko da vise nikad necu igrat Lost Temple ako nisam teran

uuvjek me smradovi klifaju i samo kampaju....
Back to top Go down
ToRtiLLa[MB]
Fenix
Fenix
ToRtiLLa[MB]


Number of posts : 255
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 3:45 am

ja mrzim LT i Python!
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 4:55 am

pajton je ok

ali lt je imba... teran je jaci tamo...
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:40 pm

terran pusi kurac na pythonu
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 3:14 pm

a ono jebga... svaka mapa zasebno je drukcija ...

npr. katrina tamo ce ti svaki drugi toss otic kere jer su klifovi...

a na pitonu bas i nece jer nema klifova i siroko je u sredini pa moze flankat...
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 3:35 am

jebiga na pythonu sa Terron je tesko ajeme nemogu izac iz baze samo sa svi strana ajme ajme
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 7:23 am

Eto i onda ko odredjume BO (mapa ko ce drugi) zato nema nekog standardnog BO-a jer pojavit ce ti se neka nova mapa i sranje moras imisljat drukci nacin otvaranja svi teranovci koje ja poznajme sta su na LT u rulali danas stoje ispred monitora rasirenih ociju i nemogu virovat da sa teranom nemogu nista nemocni su na Pyton a naucili su ubijat na LT i danas da shema ne pali pogotovo vs tossa
Back to top Go down
Sponsored content





Build order PvT Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT Icon_minitime

Back to top Go down
 
Build order PvT
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dajte korisne Build Ordere

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: TOP Forum :: Maps,tactics,bugs-
Jump to: