Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Build order PvT

Go down 
+4
cro-bbb[CFC]
Buksa
ToRtiLLa[MB]
Donderion
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 5:37 am

kao prvo, kolkogod lt bila teran mapa, niej bas tolko tetran mapa, toss moze lako to odigrat kao isladnd mapu i bit jaci od tera na njoj, posto 2 otroka i klifovi omogucavaju drop war. Piton je sranje od mape, nemojte se naucit igrat na njoj jer cete spusit inace u scu, mapa je pre jednostavna, rupa u sredini o expice sve okolo. Pogledajte malo kad su 2 gosua na wcg ili na osl ili tsl igrali pyton...

naravno da je mapa bitna, al mapa ne mjenj nikada BO, jedino longi moze to jer ima 10 minerala. BO su jedni i jedini, dok ne dojde savior otkrije longi i smisli brzi nacin za switchat sa muta na lure pa 8 mjeseci je neporazen zvt.

Uglavnom ovisno o mapi, i ne samo o tome nego i o pozicija ti ces odlucit koji ces BO ic, al neces promjenit BO. Tj build za fst dt je uvijek isti na kojoj god mapi, a sada naravno da na r-pointu neces nikada to napravit osim ako ne proxyas, al to je onda proxy dt build.

oko tih BO jedna dobra fora je npr (al to samo za jeke igrace) furat cijelo vrijeme isti identican BO na milimetar, npr pvt 2gejta guni pa fast dt pa exp gun push expe kerijeri (tako recimo da igra dendra u 99% slucajeva), i onda dojdes na nekom bitnom turniru npr wcg i igras skroz drugcije i nitko nista ne kuzi, sta to radis odkud itd
Back to top Go down
Buksa
Fenix
Fenix
Buksa


Number of posts : 265
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 5:40 am

pajton imba! Very Happy
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 9:08 am

he he i onda opalis totalno drugu taktiku i svi ostanu paff da to mi je nekako poznato .

Neznam ajmbek sta da ti recem u pravu si dobrim djelom znam te vec odavno i poznajme SC dosta dobro stari sam ja igrac ali ova nova moda sca mi ne lezi ne zato sta sam ja los igrac daleko od toga pa ja za sebe smatram da sam los igrac neka imam pun ku... odigranih ali ko da nemam ni 10 tako se osjecam filozfiju starcrafta imam ali nema brzinu vise nemam je nemos je ni imat odigras dnevno 2 gejma i to je to a dije prije kad bi igra cili dan em sta nemos igrat cili dan em sta mi se vise neda igrat cili dan !

Sta se tice python mape mapa je rupa ja je i neigram nesto extra niti mi je nesto pos imam mapa koje su mi zakon za igrat Katrina, Arcadia II, Blue storm, Andromeda to je moj redoslijed mapa ima ih jos sta ih volim zaigrat i za opustanje gustam igrat mini bb ajme sta mi je draga ma da uvki spusim ali 4v4 mini bb pre jaka stvar :-)
Back to top Go down
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:58 pm

mini bb je mapa za 4 igraca, stoga nemos igrat 4v4 :p

pimp mape koje bi se trebalo tridit znat igrat su LT, Blu storm, Piks, Valhalla, i recimo jos neku ravnu da znas, npr azaela je dosta drugcja od svega ovoga a opet nije njub mapa jer nemas rampu pa se moras snac. Dobro je odigrat nesto i na posebnim mapama npr 815, ili neo arkanoid, takodjem monty hall pase.

postoji jedna dobr stvar od tih cudnih mapa, vrijede skoro ko win na cwu, sto cudnija mapa to bolje, jer protivnik ju nece znat i ti koj si ju puno vjezbao ces imat strasan advantade. Recimo izgubis prvi game i drugi pikas tu cudnu mapu.
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 2:16 am

to su bili dani Very Happy
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:48 am

da mini bb 2v2 ne 4v4 :-) hbiga zajeba sam se !!!

A sta se tice 815 igram mapu nema nesto dugo da sma je poceja igrat i mapa je full cudna zakon je mapa onaj koi je nikad nije igra najeba je na njoj pogotovo zbog onog pre dobrog ulaza(izlaza :-) ono nije otok ali je zato polu otok :-) ko je igra mapu svatit ce sta sam tija rec .
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:35 am

815???
Back to top Go down
cro-bbb[CFC]
Ultralisk
Ultralisk



Number of posts : 173
Registration date : 2008-04-18

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:36 am

To je neka mapa
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 9:41 am

mapa je i pre jaka je mapa nas koi zajeb za nekoga ko je igra prvi put uhh... vidit ces igrat ce mo je
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:41 pm

oki doki
Back to top Go down
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 12:38 pm

da al igrajte 815 III jer priasnje verzije su stvarnop uzaludne za zerga, mislim besmislene.
To je upravo half island map, jako posebna, jer osim half islanda jos imas i uski prolaz di znaci samo small i mid uniti mogu proc bez problema.

No naravno pro gameri su nam pokazali da male rampe ne smetaju, samo su malo sporije, vidijo se kako t vuce koge tenka da bi se branio od tossovog buba drop, i kako z vuce gore dosta lurkera kako bi napao nekog terana.
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 2:30 pm

A 815 III nemam ali kad te vidim na netu dl at cu je od tebe .
Back to top Go down
ajmbek
Marine
Marine



Number of posts : 27
Registration date : 2008-04-28

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:02 pm

cetvrtak navecer cu biti on dosta, mozemo i neki minu tur nabacit ako vas volja, ja scy i bob netko od vas neki cryevac ce sigurno bit za, mozda i na kog dd naidjemo
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:06 pm

A to je uvik dobro !!!

A ja evo sad saram po 4 divizijama s bwcla posto je zavrsila sezona sad cu ugovorit cw ove lagano protiv svih ovih klanova koi su bili na malo boljim pozicijama nema odmora !!!
Back to top Go down
Donderion
Archon
Archon
Donderion


Number of posts : 147
Registration date : 2008-04-21

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 3:06 pm

vi jos uvek na moj topic odgovarateO.o? lol!
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 4:38 pm

Postavija si pravi topic samo nemoj sad ic sa svoim pitanjima of topic
Back to top Go down
nina7
Noob
Noob



Number of posts : 10
Registration date : 2008-07-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 7:35 pm

savjetovao bi replaye nony-a za ucenje build ordera u pvp i pvt.
prvo naucis par shemica dok ne dobijes neku ideju sta treba raditi itd., a onda prijedes na filozofski dio power/consume switchanja tokom igre, prvo ti je najbitnije steci rutinu i razradit ruke malo.

sto se tice build ordera, protossi vole otic
8pylon
10gate
12gas
14robo
15gate
15pylon

dignu fast 2goona+range pa jos 2goona itd. i ak je slabiji teran sabijes ga odma na pocetku

ak oces bas fast win onda odes dt rush s kojim winas za cca 6-7minuta max
mozes dici guna prije citadela, da ubijes skauta i blefiras da ides gune ili mozes biti drzak i drito kad se core napravi odma dici citadel i ici bas fast dt. ako protivnik to skauta rano moj savjet je sto prije otic shuttle jer ce te docekat turret kod terranove expe, onda tebi taman dode shuttle tamo i prebacis 2dta u main terri i uz malo srece to je gg, ak neces to onda ostavis dt contain ispred baze terana, tj nedas mu da izade s dtima, i dotle radis dupli exp da nadoknadis kasnjenje svoje expe, onda nastancas gejtove i ak si dovoljno dobar premakras ga prije nego sto se on odluci sletit na tebe s obzirom da je prije tebe poceo stancat vojsku jer je digao ranije expu pa je ujedno ranije digao ona dodatna 4facta ili kolko vec.

jos jedna zanimljiva stvar je otic build koji sam gore naveo i nakon cca 4-6goona odes dt i sletis se na exp protivnika, unistis brzo onaj jedan turret koji ima i ostanu ti fino dti da pociste rince i 2tenka kolko vec ima, zatim vratis vojsku goona nazad u napad i gg.
Back to top Go down
RoN[CFC]
Zeratul
Zeratul
RoN[CFC]


Number of posts : 341
Age : 41
Registration date : 2008-01-19

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 4:14 am

nina7 study ti nisi normalan e ljudi sad ste sigurno da imate od koga naucit pa cak i ja sam !!!

NINA7 NEMOJ SE LJUTIT ali mislim da ce mo neko vrime bit prisiljeni te malo gnjavit sta se tice sc-a mislim da si ti ipak sad u CFC-u no1 i mislim da ces otat duze vrime cheers
Back to top Go down
nina7
Noob
Noob



Number of posts : 10
Registration date : 2008-07-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 7:51 am

RoN[CFC] wrote:
nina7 study ti nisi normalan e ljudi sad ste sigurno da imate od koga naucit pa cak i ja sam !!!

NINA7 NEMOJ SE LJUTIT ali mislim da ce mo neko vrime bit prisiljeni te malo gnjavit sta se tice sc-a mislim da si ti ipak sad u CFC-u no1 i mislim da ces otat duze vrime cheers
osim par ljudi koje tu znam dosao sam i uglavnom zato da igram s bilo kim iz klana i bilo kolko partija, tko hoce trenirat tu sam. nisam isus al za praxanje dobro dodjem, ono teoretska pitanja kolko tolko mogu odgovorit al opcenito ne znam previse teorije, vise igram pa kak ispadne Very Happy
Back to top Go down
OmOtheKrivi_Zub
Goliath
Goliath



Number of posts : 98
Registration date : 2008-04-23

Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 11:26 am

nina7 bw teacher
Back to top Go down
Sponsored content





Build order PvT - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Build order PvT   Build order PvT - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Build order PvT
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dajte korisne Build Ordere

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: TOP Forum :: Maps,tactics,bugs-
Jump to: